o mnie

Cześć
Mam na imię Marek.

UI / UX design jest tym, czym zajmuję się na codzień.

Joe Sparano powiedział kiedyś: Dobry design jest oczywisty, świetny design jest niezauważalny.

Komunikuję się za pomocą obrazów odkąd tylko byłem w stanie zrobić użytek z kredki, którą trzymałem w ręku jako dziecko. Z tego, co mi wiadomo, miałem niezłą zabawę zmieniając wszsytko wokół mnie w medium do rysowania a co było wystarczająco blisko aby wpaść w moje ręce. Kilka rzeczy od tego czasu zmieniło się w moim życiu, i chociaż najczęstszą z nich jest obecnie format PSD, doskonale zdaję sobie sprawę, że moja praca to coś znacznie więcej, niż tylko tworzenie ładnych obrazkówDla mnie, jest to forma komunikacji międzyludzkiej. Jest to rozwiązywanie problemów i wykorzystywanie okazji. To umiejętność rozpoznawania momentu, gdy trzeba płynąć pod prąd. To w końcu sposób, aby dostarczyć wraz ze swoją pracą realnej wartości dla użytkowników, aby uczynić ich życie jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym.

Trzeba coś z tym zrobić

przy użyciu moich sztuczek ;)

nie tylko design

Ładne obrazki, to tylko niewielka część tego, co robię. W końcu zawsze chodziło o coś więcej, prawda?

Ostateczny projekt, który ujrzy światło dzienne powinien rozwiązywać konkretny problem, tworzyć połączenie ze swoją grupa docelową i komunikować się z nią w ich języku

różnica

Jest niemała różnica między pomiędzy dobrze wykonaną pracą a kupą bezsensu, którą można uzyskać w procesie tworzenia.

Sekretem do uniknięcia zmiany jednego w drugie jest... nie ma żadnego sekretu. Jest tylko ciężka codzienna praca i niecocenione doświadczenie, które z tego wynika.

detale

Wierzę w specjalizację. Z pewnością jest powód, dla którego to ja jestem projektantem, podczas gdy ty nie musisz nim być.

To moje zadanie, aby wiedzieć, w którym momencie należy podjąć jaką decyzję i która z nich doprowadzi do sukcesu a która kompletnie zrujnuje projekt.

Z prądem?

Każdy jest zafascynowany "flat designem". Mocne kontrasty, czyste barwy, długie cienie. Mi też się on podoba, ale nie jest jedyną dostępną opcją.

Jest całe spektrum możliwości, aby wysłać swoją wiadomość i wciąż trzymać się nowych trendów. Nie boję się zatrząść łodzią i płynąć pod prąd, jeżeli jest ku temu realny powód

Copyright © 2016 Tintart
All rights reserved